TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

BELEK YILBAŞI

Yaz aylarında hem ülkemizden hem de dünyanın birçok ülkesinden kişiyi ağırlayan ve turizmin kalbi olarak da bilinen Belek, yaz sezonu kadar kış aylarında da oldukça hareketlenmektedir. Özellikle de yılbaşı gibi önemli bir günde kişiler için vazgeçilmez bir yer olan Belek'te kişiler hayallerindeki kadar güzel bir şekilde yeni yıla merhaba diyebilme imkânına sahip olabilmektedirler. Antalya'nın incisi Belek, sürekli olarak gelişmekte olup ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlamaya da devam etmektedir.

Denize karşı konumlandırılmış birçok otele sahip olan bu tatil beldesi, kişilere mavi ile yeşilin buluşması ile oluşan bir huzuru da sunmaktadır. Hemen her kesime uygun olan bu oteller, her şey dâhil olanaklarına da sahiptir. Belek yılbaşı otelleri, kişilerin eğlenmesini ve aynı zamanda da konforlu vakitler geçirebilmesini sağlayacak donanımlara da sahiptir. Yılbaşına özel olarak hazırlanan aktiviteler, müzik şölenleri, eşsiz dünya mutfağından hazırlanan zengin yemek menüleri ve çok daha fazlasına sahip olan bu oteller kişiler tarafından son derece beğenilmektedir. Yılbaşı tatilinde bu tatil beldesini seçen kişiler aynı zamanda dilerlerse de Belek yılbaşı turları gibi hizmetlerden de faydalanarak buraya gelebilmektedirler. Bu turlar kapsamında kişiler Belek gezisine çıkarılırken aynı zamanda kış aylarında olunmasına rağmen keyifli bir tekne turu hizmeti de sunulmaktadır. Böylelikle kişiler diğer şehirlerde yeni yıla girecek olan çok fazla sayıdaki kişiden bir adım önde olabilme imkânına sahip olabilmekte ve bu durumdan da son derece memnun kalmaktadır.

Turizm cenneti olan Belek, her zaman olduğu gibi yılbaşında da ziyaretçilerini büyük bir profesyonellik ile ağırlamaya devam etmektedir. Mükemmel bir doğa manzarası ve eşsiz hizmetler ile bu beldeyi seçen kişiler kendilerine sunulan bu hizmetlerden son derece memnun kalmaya da devam etmektedir. 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız