TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

BELEK YILBAŞI PROGRAMLARI

Belek; turizm açısından otel kaliteleriyle nam salmış Antalya’nın gözde ilçelerinden birisidir. Belek’te düzenlenen yılbaşı programları genel anlamda otellerin hazırladıkları programlar ile tanınmaktadır. Beş yıldızlı ultra her şey dâhil hizmet veren otellerin en şık ve lüks otellerinin bulunduğu ilçe de yılbaşı keyifli ve konforlu geçmektedir. Belek yaz sezonunun bitmesinin hemen ardından gerçekleşen yılbaşı programlarıyla yeniden ivmesini yükseltmeyi başarmaktadırlar. 
Belek Belediyesi de yılbaşı programını hazırlamaktadır. Sahil şeridinde ki meydan da halkın coşkulu ve mutlu bir şekilde yılbaşına girmesi için ünlü DJ performansları, ışık ve lazer şovlarıyla şehir rengârenk hale getirilmektedir. Yeni yıla girişi tüm şehir coşku ve mutlulukla karşılamaktadır. Güzel bir gecenin ardından dileyenler başka bir mekânda eğlencesine devam etmektedir. Bu mekânlar arasında yer alan Belek yılbaşı otelleri ise, yaz aylarındaki doluluğunu yılbaşı zamanında da yaşamaktadır. Bu oteller kapsamında müşterilere mükemmel bir deniz manzarası sunulurken aynı zamanda bir taraftan da eşsiz bir orman havası da sunulmaktadır. Bu denli doğa ile iç içe olmak, kişiler için oldukça farklı bir deneyim ve aynı zamanda bir huzur kaynağı olmaktadır. Her geçen sene daha da fazla sayıda kişiyi ağırlayan bu oteller, müşterilerine en kaliteli ve en başarılı hizmetleri sunmaya ara vermeden devam etmektedir. Bu oteller, hemen her kesime hitap etmekte olup müşteriler tarafından da büyük bir keyif ile tercih edilmektedir. 
    Belek yılbaşı programları, müşterilerin en yüksek seviyelerde memnun kalabilmelerini ve evlerine mutlu bir şekilde dönmelerini sağlamaktadır. Son yıllarda hem yaz sezonunda hem de yılbaşı zamanında büyük bir ilgi gören bu belde, eğlence sektöründe de ülkemizde bulunan diğer farklı tatil bölgelerinden açık ara önde olmayı başarmaktadır. 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız